Usługi na zamówienie i oferty współpracy

Jopillo to serwis z usługami na zamówienie. Tutaj poznasz umiejętności i zamówisz oferty wykonawców. Oferty biznesowe, kreatywne i pozytywnie zakręcone. Odkryj oferty wykonawców gotowych do działania i realizuj Twoje pomysły, projekty. 

Jopillo działa jak e-market z usługami. Jeżeli szukasz usługi dla siebie, Twojego biznesu lub pomysłu na wyjątkowy prezent to miejsce jest dla Ciebie! W serwisie zamówisz oferty dopasowane do Twoich potrzeb, nawiążesz kontakty i zapytasz o nowe możliwości.

Jeżeli oferujesz usługi i chcesz pozyskiwać zlecenia możesz bezpłatnie dodawać oferowane przez Ciebie usługi.


Współpraca z wykonawcami - Nawiązuj kontakty, pozyskuj i realizuj zlecenia

Szukasz zleceń? Jeżeli jesteś Sprzedającym - Prezentuj umiejętności, Dziel się usługami i zarabiaj

Szukasz zleceń na oferowane usługi? A może masz umiejętności, które możesz wykorzystać pomagając innym? Wykonując coś dla kogoś? Jeżeli oferujesz usługi biznesowe, kreatywne lub pozytywnie zakręcone to miejsce jest dla Ciebie! Wystarczy, że dasz się odnaleźć!

Działanie jest proste. Załóż bezpłatne stoisko wykonawcy i dodaj przynajmniej jedną usługę na sprzedaż. 

Opisz usługę. Przedstaw propozycję wykonania tak, aby Klienci wiedzieli co jest w cenie (np. czas, ilość, wielkość). Daj znać, czy cena jest za całe zadanie, czy za jednostkę (np. sekundę, minutę ilość znaków itp.)

Zamiast szukać klienta pozwól się odnaleźć. Dołącz do rosnącej społeczności i poznaj szczegóły.

Serwis działa jak e-sklep z usługami. Wykonawcy tworzą stoisko i wystawiają konkretne oferty, dodając film lub grafikę z opisem umiejętności, wyceną oraz proponowanym terminem realizacji, a kupujący zapoznaje się z ofertami i dokonuje zakupu. Niektóre oferty oszacowane są za projekt, a inne za jednostki, np. ilość (wizytówek), długość (tekstu). Sam zdecyduj, jak wycenisz swoje dzieło. Zasada jest prosta: 1 usługa + 1 cena (ZAMÓW ZA) = 1 ogłoszenie (więcej możliwości opisanych w Poradniku wykonawcy). Wszystkie Twoje dodane oferty będą widoczne w Twoim stoisku Sprzedawcy. Możesz pozyskiwać zlecenia na tyle wersji usług ile ich wystawisz. Im więcej usług wystawisz tym większy wybór dajesz Twoim potencjalnym klientom.

Pamiętaj. Tu nie chodzi o niską cenę, ale o wartość jaką oferujesz!

Masz propozycje lub pytania na temat działań serwisu? Napisz do nas.


Zlecaj zadania - usługi freelancerów, usługi artystyczne i oferty firm

Szukasz Wykonawcy? Jeżeli jesteś Kupującym, masz zlecenie

Szukasz wykonawcy, który z pasją i zaangażowaniem zrealizuje Twój oryginalny projekt? W Jopillo zamówisz usługi od najlepszych specjalistów, nie tylko wykonanie strony, firmowego logo, tekstów reklamowych, piosenki na prezent, czy sesji fotograficznej, ale też podłożenie głosu, intro, film instruktażowy, filmowanie dronem, projekt postaci, projekt koszulki, czy dubbing.

Serwis łączy zleceniodawców z wykonawcami. Tu poznasz profesjonalistów, którzy prezentują swoje talenty i wystawiają konkretne oferty. Zamówisz oferty dopasowane do Twoich potrzeb. Przejrzyj oferty gotowych do działania wykonawców, poznaj umiejętności i przykładowe realizacje z portfolio.

Składając zamówienie w Jopillo poznajesz umiejętności wykonawcy i w wygodny sposób określasz cenę, i termin realizacji zlecenia. Szczegóły wykonania to dla nas standard. Kontaktuj się z wybranymi przez Ciebie wykonawcami.

Wystaw ocenę zleceniobiorcy i pozwól się ocenić użytkownikowi serwisu. W Jopillo liczy się satysfakcja dla obu stron transakcji.

Jeśli potrzebujesz usługi lub dzieła, których nie ma w aktualnych ofertach, możesz zaproponować wykonawcy, którego umiejętności zrobiły na Tobie wrażenie, wystawienie oferty specjalnie dla Ciebie

Każdego z wykonawców możesz dodać do listy Twoich ulubionych użytkowników.

 

Atrakcyjne oferty i kreatywni wykonawcy są gotowi do działania.

Masz propozycje lub pytania na temat działań serwisu? Napisz do nas tutaj.

 


Jesteś wykonawcą

 

Jesteś zleceniodawcą

1 Rejestracja

 


Zarabiaj na swoich umiejętnościach, dziełach, usługach. Na tym w czym jesteś dobry i możesz wykonać dla innych. Dołącz do rosnącej społeczności i daj się odnaleźć klientom. Rejestracja jest bezpłatna i nie zobowiązuje do przyjmowania zamówień. Korzystaj z nieograniczonych możliwości serwisu od zaraz i promuj swoje umiejętności.
 


2 Dodaj usługę

 


Prezentuj swoje umiejętności w Twoim stoisku wykonawcy. Wybierz WYSTAW” i wypełnij pola. Wystawianie ofert jest darmowe. Postępuj wedle sugerowanych wskazówek. Nie bądź skromny, wystawiaj oferty do woli! W Jopillo wystawisz usługi na sztuki, jednostki i miary (więcej w Poradniku Wykonawcy). Prezentuj różne propozycje, wersje swoich umiejętności i przykuj uwagę klientów szczegółowo opisaną ofertą. Jeśli przewidujesz dostawę zamówienia przesyłką pocztową, kurierską, pamiętaj o poinformowaniu o tym w opisie oferty.
 


3 Płatność

 


Jopillo działa jak e-sklep z usługami, a zatem dopiero po opłaceniu przez klienta Twojej oferty, możesz przyjąć zlecenie do realizacji. Płatność z góry pozwala chronić Twoje interesy. Jopillo nie narzuca takiego rozwiązania. możesz wysyłając wiadomości przez serwis umówić się z klientem na dostarczenie zlecenia przed zapłatą. Wybór należy do Ciebie. Klient otrzyma dane do wpłaty, gdy przyjmiesz zamówienie do realizacji. (Formularz dostępny jest podczas wystawiania oferty > Wiadomość do kupującego lub po wystawieniu oferty w: > Moje usługi > Edytuj > Wiadomość do kupującego).
Możesz przyjąć zamówienie dopiero po wykonaniu i dostarczeniu zamówienia, Przyjęcie przez Ciebie zamówienia oznacza, że klient zobowiązany jest za nie zapłacić.
 


4 Realizuj i dostarcz usługę

 


Zrealizuj zamówienie zgodnie z opisem i prezentacją oferty. Spełnij swoje obietnice. Zadowolony Klient to szansa na pozytywny komentarz i na kolejne, i nowe zamówienia. Otrzymana ocena wyróżni Twoje ogłoszenie, a także nabije punkty za aktywność, które pozwolą Ci awansować w poziomach. Aktywni i skuteczni użytkownicy są dodatkowo polecani klientom serwisu.
 


5 Oceń współpracę z klientem

 


W Jopillo liczy się zadowolenie obu stron transakcji. Powinieneś wystawić ocenę swojemu klientowi, by inni użytkownicy decydowali się na bezpieczne i sprawdzone współprace.
 

 

1 Rejestracja

 


Łatwa i darmowa rejestracja pozwoli Ci na dokonywanie zakupów na portalu Jopillo. ZAREJESTRUJ SIĘ dołącz do naszej społeczności już dziś i korzystaj z dodatkowych możliwości. Dokonując zakupu przez Jopillo płacisz jedynie za wartość zamówionej usługi. Masz do wyboru atrakcyjne oferty i oszczędzasz czas na poszukiwania wykonawcy.
 


2 Znajdź interesującą ofertę

 


Korzystaj z wyszukiwarki w prawym górnym rogu lub przejrzyj kategorie, które Cię interesują. W Jopillo wystawiają usługi freelancerzy, artyści i firmy, sprawdź naszą szeroką ofertę. Dzięki kompetentnym i pozytywnym sprzedawcom  Jopillo jest pełne oryginalnych pomysłów i rozwiązań.
 


3 Kup

 


Znalazłeś to czego szukałeś? Doskonale. Dokonanie zakupu jest bardzo proste. Wystarczy wybrać przycisk „ZAMÓW ZA ... zł” i potwierdzić zakup w automatycznie uruchomionym oknie.
To okno dialogowe pozwoli Ci dodatkowo na przesłanie wiadomości tekstowej do Sprzedającego.
 


4 Potwierdzenie

 


Sprzedawca otrzyma Twoje zamówienie, teraz wystarczy poczekać na potwierdzenie przyjęcia zamówienia.
Powiadomienia o statusie zamówienia otrzymasz drogą mailową, jeśli takie ustawienie wybrałeś w powiadomieniach.
 


5 Płatność

 


Dokonaj rozliczenia według ustaleń ze Sprzedawcą i oczekuj na realizację oferty. Jopillo działa jak e-sklep, możesz opłacić zamówienie, gdy sprzedający przyjął je do realizacji, chyba, że on zadecyduje inaczej. Numer konta z kwotą otrzymasz w powiadomieniu. Rozlicz się wedle ustaleń stron transakcji. Jeżeli wykonawca nie określił sposobu rozliczenia w profilu wykonawcy, ustal jego formę (faktura, umowa o dzieło, umowa zlecenie) jeszcze przed złożeniem zamówienia.
 


6 Finalizacja i ocena zamówienia

 


Otrzymasz swoje zamówienie. Poprosimy o wystawienie oceny i komentarza Wykonawcy za współpracę i wykonane zamówienie.
Twoja opinia jest pomocna dla innych Kupujących ponadto pozwoli sprzedającemu zdobywać punkty za aktywność. Wystawiając komentarz możesz docenić starania usługodawcy i przyczynić się do jego awansu w serwisie. Komentarzem i oceną możesz polecić usługi wykonawcy innym zleceniodawcom.
 

Udanych i pomysłowych transakcji!

Udanych zakupów!

 

Pomysłowość to nasza domena
Tutaj poznasz pomysłowość Użytkowników.

 

 

 

Twoje prezentacje są Twoją szansą na zalecenia

 

Napisali o nas: