Usługi wykonawców na zamówienie

Portal Jopillo łączy świeże, oryginalne pomysły i daje to, co prawdopodobnie najlepsze - internetowy market z usługami. Twój marketplace dla umiejętności. Jopillo to portal dla freelancerów, artystów i firm, w którym bezpłatnie wystawisz swoje usługi, a także dla klientów poszukujących wykonawców projektów.

Jopillo.com to miejsce zleceń, Twoje miejsce na oferowanie i zamawianie usług. Miejsce na pokazanie umiejętności, pasji, talentu, prac z portfolio. Najlepsze na wyszukanie specjalisty i zlecenie zadań, kupienie usługi. Kompletujemy usługi biznesowe, kreatywne i pozytywnie zakręcone. Dla Ciebie, dla Twoich przyszłych Klientów. Jopillo to także oferty w formie graficznej i video. Przyjazny system sprzedaży/kupowania usług. System osiągnięć, powiadomień, wiadomości. System reputacji (oceny, komentarze) i profil Użytkownika z możliwością edycji. Rejestracja - 0 zł., wystawianie usług - 0 zł.


Dziel się umiejętnościami, wykonuj zlecenia | Odkrywaj umiejętności i zlecaj zadania

Jeżeli jesteś Sprzedającym - Dziel się umiejętnościami i zarabiaj

Masz pasję, talent, świadczysz usługi? Teraz na Jopillo możesz to wykorzystać, prezentować i realizować nowe zamówienia, zarabiać. Na Jopillo każda Twoja oferta może prowadzić do rozwoju umiejętności, Twojego biznesu, nawiązania nowych kontaktów, a nawet zupełnie nowej kariery.

Pokaż swoją pasję, talent, usługę, zbieraj i realizuj nowe zamówienia. W czym jesteś dobry? Wystawiaj bezpłatnie swoje usługi i zarabiaj na zleceniach. Korzystaj z dostępnych narzędzi i promuj swoje umiejętności. Dzięki Jopillo dotrzesz do nowych klientów i zarobisz dodatkowe pieniądze na swojej pasji. Zamiast szukać klienta pozwól mu się odnaleźć. Dołącz do naszej rosnącej społeczności i poznaj szczegóły.

Serwis działa jak e-sklep z usługami. Wykonawcy tworzą stoisko i wystawiają swoje konkretne oferty, dodając film lub grafikę z opisem umiejętności, wyceną oraz terminem realizacji, a kupujący zapoznaje się z ofertami i dokonuje zakupu. Niektóre oferty oszacowane są za projekt, a inne za jednostki, np. ilość (wizytówek), długość (tekstu). Sam zdecyduj, jak wycenisz swoje dzieło. Zasada jest prosta: 1 usługa + 1 cena (ZAMÓW ZA) = 1 ogłoszenie (więcej możliwości opisanych w Poradniku wykonawcy). Wszystkie Twoje dodane oferty będą widoczne w Twoim stoisku Sprzedawcy. Im więcej usług wystawisz tym większy wybór dasz klientom. 

Masz propozycje lub pytania dotyczące działań serwisu? Napisz do nas.


Miejsce Twoich zleceń - usługi freelancerów, usługi artystyczne i oferty firm

Jeżeli jesteś Kupującym - masz zlecenie? Szukasz wykonawcy?

Szukasz wykonawcy, który z pasją i zaangażowaniem zrealizuje Twój oryginalny projekt? W Jopillo zamówisz usługi od najlepszych specjalistów, nie tylko wykonanie strony, firmowego logo, tekstów reklamowych, piosenki na prezent, czy sesji fotograficznej, ale też podłożenie głosu, intro, film instruktażowy, filmowanie dronem, projekt postaci, projekt koszulki, czy dubbing.

Serwis łączy zleceniodawców z wykonawcami. Tu poznasz profesjonalistów, którzy prezentują swoje talenty i wystawiają konkretne oferty. Zamówisz oferty dopasowane do Twoich potrzeb. Przejrzyj oferty gotowych do działania wykonawców, poznaj umiejętności i przykładowe realizacje z portfolio.

Składając zamówienie w Jopillo poznajesz umiejętności wykonawcy i w wygodny sposób określasz cenę, i termin realizacji zlecenia. Szczegóły wykonania to dla nas standard. Kontaktuj się z wybranymi przez Ciebie wykonawcami.

Wystaw ocenę zleceniobiorcy i pozwól się ocenić użytkownikowi serwisu. W Jopillo liczy się satysfakcja dla obu stron transakcji.

Jeśli potrzebujesz usługi lub dzieła, których nie ma w aktualnych ofertach, możesz zaproponować wykonawcy, którego umiejętności zrobiły na Tobie wrażenie, wystawienie oferty specjalnie dla Ciebie

Każdego z wykonawców możesz dodać do listy Twoich ulubionych użytkowników.

 

Atrakcyjne oferty i kreatywni wykonawcy są gotowi do działania.

Masz propozycje lub pytania dotyczące działań serwisu? Napisz do nas tutaj.

 


Jesteś wykonawcą

 

Jesteś zleceniodawcą

1 Rejestracja

 


Zarabiaj na swoich umiejętnościach, dziełach, usługach. Na tym w czym jesteś dobry i możesz wykonać dla innych. Dołącz do rosnącej społeczności i daj się odnaleźć klientom. Rejestracja jest bezpłatna i nie zobowiązuje do przyjmowania zamówień. Korzystaj z nieograniczonych możliwości serwisu od zaraz i promuj swoje umiejętności.
 


2 Dodaj usługę

 


Prezentuj swoje umiejętności w Twoim stoisku wykonawcy. Wybierz WYSTAW” i wypełnij pola. Wystawianie ofert jest darmowe. Postępuj wedle sugerowanych wskazówek. Nie bądź skromny, wystawiaj oferty do woli! W Jopillo wystawisz usługi na sztuki, jednostki i miary (więcej w Poradniku Wykonawcy). Prezentuj różne propozycje, wersje swoich umiejętności i przykuj uwagę klientów szczegółowo opisaną ofertą. Jeśli przewidujesz dostawę zamówienia przesyłką pocztową, kurierską, pamiętaj o poinformowaniu o tym w opisie oferty.
 


3 Płatność

 


Jopillo działa jak e-sklep z usługami, a zatem dopiero po opłaceniu przez klienta Twojej oferty, możesz przyjąć zlecenie do realizacji. Płatność z góry pozwala chronić Twoje interesy. Jopillo nie narzuca takiego rozwiązania. możesz wysyłając wiadomości przez serwis umówić się z klientem na dostarczenie zlecenia przed zapłatą. Wybór należy do Ciebie. Klient otrzyma dane do wpłaty, gdy przyjmiesz zamówienie do realizacji. (Formularz dostępny jest podczas wystawiania oferty > Wiadomość do kupującego lub po wystawieniu oferty w: > Moje usługi > Edytuj > Wiadomość do kupującego).
Możesz przyjąć zamówienie dopiero po wykonaniu i dostarczeniu zamówienia, Przyjęcie przez Ciebie zamówienia oznacza, że klient zobowiązany jest za nie zapłacić.
 


4 Realizuj i dostarcz usługę

 


Zrealizuj zamówienie zgodnie z opisem i prezentacją oferty. Spełnij swoje obietnice. Zadowolony Klient to szansa na pozytywny komentarz i na kolejne, i nowe zamówienia. Otrzymana ocena wyróżni Twoje ogłoszenie, a także nabije punkty za aktywność, które pozwolą Ci awansować w poziomach. Aktywni i skuteczni użytkownicy są dodatkowo polecani klientom serwisu.
 


5 Ocena transakcji

 


W Jopillo liczy się zadowolenie obu stron transakcji. Powinieneś wystawić ocenę swojemu klientowi, by inni użytkownicy decydowali się na bezpieczne i sprawdzone współprace.
 


6 Prowizja

 


Wystawianie ofert w Jopillo jest BEZPŁATNE. Zarabiasz min. 90% od transakcji. Gdy przyjmiesz zamówienie do realizacji, serwis pobiera prowizję. Dla początkujących użytkowników wynosi ona 10% od wartości zamówienia. Zbieraj punkty za aktywność i dokonane transakcje w serwisie, a będziesz cieszyć się mniejszą prowizją od zleceń. (sprawdź punktację i zasady w zakładce  “POZIOMY”).
 

1 Rejestracja

 


Łatwa i darmowa rejestracja pozwoli Ci na dokonywanie zakupów na portalu Jopillo. ZAREJESTRUJ SIĘ dołącz do naszej społeczności już dziś i korzystaj z dodatkowych możliwości. Dokonując zakupu przez Jopillo płacisz jedynie za wartość zamówionej usługi. Masz do wyboru atrakcyjne oferty i oszczędzasz czas na poszukiwania wykonawcy.
 


2 Znajdź interesującą ofertę

 


Korzystaj z wyszukiwarki w prawym górnym rogu lub przejrzyj kategorie, które Cię interesują. W Jopillo wystawiają usługi freelancerzy, artyści i firmy, sprawdź naszą szeroką ofertę. Dzięki kompetentnym i pozytywnym sprzedawcom  Jopillo jest pełne oryginalnych pomysłów i rozwiązań.
 


3 Kup

 


Znalazłeś to czego szukałeś? Doskonale. Dokonanie zakupu jest bardzo proste. Wystarczy wybrać przycisk „ZAMÓW ZA ... zł” i potwierdzić zakup w automatycznie uruchomionym oknie.
To okno dialogowe pozwoli Ci dodatkowo na przesłanie wiadomości tekstowej do Sprzedającego.
 


4 Potwierdzenie

 


Sprzedawca otrzyma Twoje zamówienie, teraz wystarczy poczekać na potwierdzenie przyjęcia zamówienia.
Powiadomienia o statusie zamówienia otrzymasz drogą mailową, jeśli takie ustawienie wybrałeś w powiadomieniach.
 


5 Płatność

 


Dokonaj rozliczenia według ustaleń ze Sprzedawcą i oczekuj na realizację oferty. Jopillo działa jak e-sklep, możesz opłacić zamówienie, gdy sprzedający przyjął je do realizacji, chyba, że on zadecyduje inaczej. Numer konta z kwotą otrzymasz w powiadomieniu. Rozlicz się wedle ustaleń stron transakcji. Jeżeli wykonawca nie określił sposobu rozliczenia w profilu wykonawcy, ustal jego formę (faktura, umowa o dzieło, umowa zlecenie) jeszcze przed złożeniem zamówienia.
 


6 Finalizacja i ocena zamówienia

 


Otrzymasz swoje zamówienie. poprosimy o wystawienie oceny i komentarza Sprzedawcy za wykonane zamówienie.
Twoja opinia będzie pomocna dla innych Kupujących ponadto pozwoli sprzedającemu zdobywać punkty za aktywność i płacić niższą prowizję od transakcji, doceń starania usługodawcy, pomóż mu awansować w serwisie.
 

Udanych i pomysłowych transakcji!

Udanych zakupów!

 

Pomysłowość to nasza domena
Tutaj poznasz pomysłowość Użytkowników.

 

 

 

Twoje prezentacje są Twoją szansą na zalecenia

 

Napisali o nas: