O firmie

Jesteśmy dla ciebie

Jopillo.com to nowatorski serwis, który powstał z myślą o ludziach, którzy chcą sprzedawać swoje usługi, umiejętności w nowoczesny i łatwy sposób. Kompletujemy usługi w jednym miejscu, z każdej branży, od Ciebie i dla Ciebie, dla Twoich przyszłych Klientów.

Jopillo.com to serwis internetowy, gdzie jako Sprzedawca łatwo i szybko wystawisz swoje usługi. To miejsce, gdzie znajdują się oferty Wykonawców: specjalistów, freelancerów, studentów, twórców, artystów i firm. Gotowych do działania i chętnych do realizacji zleceń. Dla Kupujących, aby wszystkie usługi były łatwe do zamówienia w jednym miejscu. To tutaj, każdy ze Sprzedawców usług, może powiększać grono odbiorców, docierać do nowych Klientów, chwalić się swoimi pracami, pomysłami. Jopillo to miejsce, gdzie każdy będzie mógł wyszukać interesujące go oferty. Od pomocy w pracach codziennych po zaawansowane, wymagające czasu projekty.
 
Usługi codzienne, praktyczne, oryginalne i pozytywnie zakręcone. Bez względu na to, czym się zajmujesz, w jakiej dziedzinie jesteś specjalistą, co wykonujesz, lub jakich usług szukasz, portal Jopillo jest miejscem dla Ciebie.


Każdy pomysł jest dobry na jopillo

Naszym celem jest tworzenie zaufanej platformy godnej uznania tysięcy Użytkowników.
Chcielibyśmy, aby każdy Użytkownik mógł z łatwością  poruszać się po portalu, aby miał wybór wśród niesamowitych ofert, aby zakupy były łatwe, bezpieczne i przyjemne, aby Kupujący mogli się cieszyć z zamówionych ofert, a Sprzedawcy z kolejnych pomyślnie zrealizowanych transakcji. Z Jopillo możesz zaskoczyć siebie i znajomych, tutaj znajdziesz pomysł na każdą okazję i zareklamujesz się efektywnie.

Mamy nadzieję, że serwis Jopillo stanie się jednym z Waszych ulubionych miejsc.

Jeśli masz pytanie dotyczące serwisu Jopillo, wyślij wiadomość na adres: kontakt@jopillo.com lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Kontakt w sprawach nadzwyczajnych:

  • e-mail: kontakt [at] jopillo.com
  • tel: 883 100 144 (pn.-pt.: 10:00 - 18:00

Napisali o nas: