Poziomy Sprzedawcy

Załóż stoisko wykonawcy i wystawiaj usługi na sprzedaż

Załóż bezpłatnie konto wykonawcy i zarabiaj na swojej pasji, umiejętnościach, na tym co możesz wykonać dla innych. Tworząc profil wykonawcy w Jopillo dostajesz nielimitowaną przestrzeń do prezentowania swoich umiejętności. Dodawaj usługi i dzieła na sprzedaż w Twoim stoisku wykonawcy. Tutaj możesz pozyskać nowych klientów i zarabiać na swojej pasji. Rejestracja i wystawianie usług są bezpłatne!


Prezentuj jakość, umiejętności - Inspiruj usługami i łap zlecenia przez internet

Jesteś w czymś dobry, zdarza Ci się wykonać dla innych drobną przysługę? Na Jopillo możesz zdobyć nowych klientów, zarabiać na swoich umiejętnościach. Wystawiaj swoje usługi według prostej zasady: 1 usługa = 1 ogłoszenie. Inny wariant tej samej umiejętności = inne ogłoszenie.


Jasne zasady. Prowizja Sprzedawcy - Brak ukrytych opłat

Zasady są proste. Rejestracja 0zł, wystawianie 0zł. Prowizja od sprzedaży naliczana jest wyłącznie Sprzedawcom, którzy sprzedadzą swoją usługę (przyjmą zamówienie do realizacji). Jej wysokość zależy od aktualnego Poziomu Sprzedawcy i maleje wraz z awansem Użytkownika.

Zarabiasz 90 % z każdej transakcji, a wraz z awansem w Poziomach - więcej! Umieszczanie ofert w serwisie jest darmowe. Ty decydujesz, czy przyjąć zamówienie do realizacji. Możesz to zrobić po rozliczeniu z klientem.


Twoje stoisko wykonawcy do Twojej dyspozycji - prezentuj swoje możliwości

Ty rządzisz w swoim stoisku wykonawcy. Ty decydujesz co i za ile chętnie wykonasz i ile wersji usług wystawisz dla klientów. Tu nie musisz konkurować stawkami, ale jakością oferowanej usługi. Ty określasz ceny swoich usług i szacujesz ich rozmiar w zależności od czasu wykonania, objętości, ilości, itp. Możesz wystawić ofertę druku 100 wizytówek, dzięki temu klient wie za co płaci. Możesz też wystawić pojedynczą usługę, np. projekt logo na stronę firmową. Możliwości jest tyle, co pomysłów wykonawców (więcej na podstronie CO I JAK).


Zdobywaj zlecenia, kontakty, osiągnięcia, polecenia i dodatkowe korzyści

W Jopillo możesz czerpać dodatkowe korzyści osiągając kolejne poziomy w serwisie. Punkty zdobywasz za sprzedane zlecenia, logowania do serwisu i oceny od swoich klientów. Im wyższy poziom tym większe korzyści - cieszysz się mniejszą prowizją i zwiększasz swoje zarobki, a my polecamy Cię dalej!

Serwis poleca oferty aktywnych i skutecznych użytkowników, którzy sprzedają swoje usługi. Najpopularniejsi użytkownicy i ich oferty dodatkowo są promowane w mediach społecznościowych i klientom serwisu, którzy proszą o wskazanie wykonawcy.


Tabela prowizji - Ty decydujesz czy przyjąć zlecenie

Nowe możliwości

Wymagane do uzyskania poziomu

Poziom Cena usługi Prowizja Ilość wykonanych Średnia ocena
Klientów
Ilość logowań

  *zł 10 % 0 - -


*zł
8 % 15 70 % 30

      *zł       6 % 100 75 % 45

*zł  4 % 250 85 % 60


*zł
 
3 % 500 90 % 90

* swobodna cena (zaokrąglona do pełnych złotych)

 

Napisali o nas: