Poziomy Sprzedawcy

Wystawiaj usługi w Twoim stoisku

Załóż bezpłatnie konto wykonawcy, docieraj do nowych klientów i zarabiaj na swojej pasji, umiejętnościach, na tym co możesz wykonać dla innych. Tworząc profil wykonawcy w Jopillo dostajesz nielimitowaną przestrzeń do prezentowania swoich umiejętności. Dodawaj usługi i dzieła na sprzedaż w Twoim stoisku wykonawcy. Tutaj możesz pozyskać nowych klientów i zarabiać na swojej pasji. Rejestracja i wystawianie usług są bezpłatne!


Prezentuj jakość, umiejętności - Inspiruj usługami i łap zlecenia przez internet

Jesteś w czymś dobry, zdarza Ci się wykonać dla innych drobną przysługę? Na Jopillo możesz zdobyć nowych klientów, zarabiać na swoich umiejętnościach. Wystawiaj swoje usługi według prostej zasady: 1 usługa = 1 ogłoszenie. Inny wariant tej samej umiejętności = inne ogłoszenie.


Jasne zasady

Zasady są proste. Rejestracja 0zł, wystawianie 0zł. Umieszczanie ofert w serwisie jest darmowe. Ty decydujesz, czy przyjąć zamówienie do realizacji.

Prezentuj różne możliwości w różnych ofertach

Ty rządzisz w swoim stoisku wykonawcy. Ty decydujesz co i za ile chętnie wykonasz i ile usług wystawisz dla klientów. Tu nie musisz konkurować stawkami, ale jakością oferowanej usługi. Określasz ceny swoich usług i szacujesz ich rozmiar w zależności od czasu wykonania, objętości, ilości, itp. Możesz wystawić ofertę druku 100 wizytówek, dzięki temu klient wie za co płaci. Możesz też wystawić pojedynczą usługę, np. projekt logo na stronę firmową. Możliwości jest tyle, co pomysłów wykonawców (więcej na podstronie CO I JAK). Im więcej ofert wystawisz tym większe zainteresowanie budzisz u klienta. 


 

Nowe możliwości

Wymagane do uzyskania poziomu

Poziom Twoja cena usługi Ilość wykonanych zamówień Średnia ocena
zadowolenia Klientów
Ilość logowań

  *zł 0 - -


*zł
15 70 % 30

      *zł       100 75 % 45

*zł  250 85 % 60


*zł
 
500 90 % 90

* swobodna cena (zaokrąglona do pełnych złotych)

 

Napisali o nas: