Szukam wykonawcy

Zlecę / szukam wykonawcy

Baner reklamowy - 30 sztuk

Dzień dobry Prosiłbym o ofertę imienną na stworzenie 30 sztuk baneru reklamowego o wymiarach 3x1 wraz z projektem graficznym.

Dodano: 31.07.2017 (Adrian S.)


Zlecę obróbkę audio nagrania 

Zlecę obróbkę audio nagrania 

Dodano: 31.07.2017 (Iza B.)

» Dodaj propozycję wykonania


Szukam osoby do stworzenia prostej aplikacji webowej

Stworzenie prostej aplikacji webowej w oparciu o MVC i stworzenie do niej dokumentacji w oparciu o wzor (kilka podpunktow), projekt nie musi byc wysokich lotow. Srodowisko w git jest juz stworzone.

W razie zainteresowania prosze o kontakt to wysle temat projektu, wzor dokumentacji i informacje dot. aplikacji (szczegolowe)

Termin to 14 maj.

Dodano: 05.05.2017 (vasq)

» Dodaj propozycję wykonania


Poszukuję firmy która zajmie się aktualizacją i serwisowaniem mojego sklepu woocommerce (12-15 produktów) (19.04.2017) (Mar...)

Poszukuję firmy która zajmie się aktualizacją i serwisowaniem mojego sklepu woocommerce. Do wykonania jest m.in. poprawienie otwierania miniatur produktów w galerii (nie powinny się otwierać w nowym oknie). Przetłumaczenie części przycisków, zainstalowanie na stronie informacji o plikach cookies i porada na temat certyfikatu SSL.

Preferuję rozliczenie godzinowe.

» Dodaj propozycję wykonania


Zlecę wykonanie 600 modeli modeli 3D opraw lamp (03.03.2017) (Art...)

Zlecę wykonanie 600 modeli 3D opraw lamp

» Dodaj propozycję wykonania


Tablica do biura (02.10.2016) (mag...)

Zlecę wykonanie Tablicy na ścianę regipsową do biura (front ściany jest z regipsu, możliwe, że głębiej jest stara ściana). Tło tablicy białe matowe, z zagiętymi krawędziami. Proszę o ofertę na tablicę z dirbondu białego, zaginanego 200x55cm. gr 3cm z literami z plexi, (lub z innego materiału, który będzie odpowiedni na ścianę). Czekam na propozycje.  

» Dodaj propozycję wykonania


Tabliczka na drzwi (01.10.2016) (mag...)

Tabliczka na drzwi 50x20cm z białej plexi, logo z liter z plexi, telefon wyklejony folią 

» Dodaj propozycję wykonania


Zlecę video (20.05.2016) (Am...)

Dzień dobry Proszę o wycenę video wg. poniższego przykładu: [ukryte], [ukryte] Proszę o wycenę.  Pozdrawiam 

» Dodaj propozycję wykonania


Dokończenie serwisu (04.05.2016) (Ewa...)

Proszę o wycenę odnośnie dokończenia serwisu, pozostało tak jak pisaliśmy; menager pobierania, wtyczki, trochę kosmetyki , zainstalowanie całości, wdrożenie. Mój serwis dostępny jest pod adresem: [ukryte] Ma działać identycznie, jak na zasadzie serwisu [ukryte] czy nopremium.pl Proszę o informację czy są Państwo w stanie wykonać ową pracę w całości, jakim czasie i za jaką sumę. Oczekuję konkretów i profesjonalizmu; poprzednia firma zostawiła mnie z niedokończoną realizacją nie dokańczając umowy.

Po drugie- będę też potrzebowała stałej opieki nad serwisem w razie awarii , aktualizacji itp.; czy byli by Państwo zainteresowani także takową współpracą stałą ? jeśli tak to jakie wynagrodzenie od godziny ? 

» Dodaj propozycję wykonania


Sklep internetowy (21.03.2016) (Mał...)

Zlecę wykonanie sklepu internetowego. Strona główna i 5-6 podstron. Sklep dla 3 artykułów (tygodniowych, zamawianych na tydzień). 

» Dodaj propozycję wykonania


Obróbka 100 zdjęć (Producent mebli) (25.02.2016)  (Kla...)

ściąganie tła ze zdjęć, ściąganie naszego, jednokolorowego logo, wstawienie mebli w wizualizacje/aranżacje. Na początek byłoby min. 100 zdj do obróbki. Proszę o szybką odpowiedz.

» Dodaj propozycję wykonania


Tekst i Tłumaczenia, Reklama i Marketing (Pizzeria) (23.02.2016) (Pio...)

Zlecę wykonanie tekstów haseł na fejsbuka dla pizzerii. Cena do ustalenia liczę na dłuższą współpracę i na wysokiej jakości ofertę. Całość jako wpisy na Facebooka  co ok tydzień 

» Dodaj propozycję wykonania


Grafika i Projektowanie (Pizzeria) (23.02.2016) (Pio...)

Zlecę wykonanie grafiki na fejsbuka dla pizzerii . Cena do ustalenia liczę na dłuższą współpracę i na wysokiej jakości ofertę. Całość jako wpisy na Facebooka  co ok tydzień

» Dodaj propozycję wykonania


Grafika i Projektowanie (18.02.2016) (Wio...)

Projekty: Etykieta 20x10, 8x11, 8x27, Ponad to poproszę o wycenę graficzną na stronę internetową400px x 225px. Szukamy Firmy do stałej współpracy. 

» Dodaj propozycję wykonania

 

Napisali o nas: